W dniu 4 grudnia na pływalni w Zespole Sportowo-Rekreacyjnym w Piekarach koło Krakowa odbyły się „Mikołajki” dla dzieci i młodzieży z okolicznych miejscowości oraz Krakowa.
Organizatorem spotkania ze św. Mikołajem była Fundacja im.ks. Siemaszki oraz Liceum Ogólnokształcące „ Radosna Nowina 2000” w Piekarach. Partnerami imprezy oraz współorganizatorem była Szkółka Pływacka Bema oraz firma Profit. Upominki dla dzieci w postaci słodyczy ufundowała firma Skawa z Wadowic.
W trakcie „Mikołajek” dzieci uczestniczyły w następujących atrakcjach: pływanie pontonem, wyławianie i holowanie manekina, gra w koszykówkę w wodzie, zjazd ze zjeżdżalni na czas, gra w kółko i krzyżyk pod wodą, wykład i zajęcia praktyczne w pierwszej pomocy przedmedycznej, kącik plastyczny dla najmłodszych itp.

Organizator Spotkania ze św. Mikołajem serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji całej imprezy a uczestnikom „Mikołajek” za przybycie i wspaniałą, bezpieczną zabawę. Do zobaczenia w przyszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Organizator
Fundacja im.ks. Siemaszki- sekcje sportowe
Liceum Ogólnokształcące „Radosna Nowina 2000”